ARMAŞ SU ARMATÜRLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ARMAŞ A.Ş. 1998 yılında içme suyu ve tarımsal sulama sistemleri için vana üretmek amacıyla kurulmuştur. Dünya kalitesinde ürettiği DOROT ve ARMAŞ marka vanalarıyla kısa sürede sektöründe önde gelen kuruluşlardan biri olmuştur. Bugün ürettiğimiz Sürgülü Vana, Küresel Vanalar, Pislik Tutucu Vanalar, Çekvalfler, Vantuzlar, Sulama Hidrantları ve Hidrolik Kontrol Vanalarıyla Endüstri, içme suyu şebekeleri ve tarımsal sulama sistemlerinde müşterilerine yüksek kalitede uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Üretimde kaliteden ödün vermeyen firmamız 2000 yılından bu yana ISO 9001–2000 Kalite Yönetim Sistemini uygulamaktadır. İnsana ve çevreye verdiğimiz önem çerçevesinde 2007 yılından itibaren ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS 1800 1 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri Belgeleriyle kurumsal yapısını her geçen gün eliştirmektedir. Ürünlerimiz satış öncesi Kalite Kontrol departmanı tarafından basınç ve performans testlerine tabi tutulmakta ve satış sonrası kurulum, işletme ve bakım aşamalarında deneyimli mühendislerimizce teknik destek hizmeti verilmektedir. Müşterilerine daha kaliteli ve güvenli ürünler sunmak için AR-GE yatırımlarını sürdüren firmamız, dinamik kadrosu, güçlü markası ve sürekli gelişen yapısıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine gelecekte artan başarılarla devam edecektir.
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ATABEY SK. NO: 21 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Sürgülü Vana,Yangın Hidrantları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Sürgülü Vana,Yangın Hidrantları

Bu firmanin profili toplamda 958 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 14
  • Toplam : 958
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.