ÖZSUHAS DERİNKUYU SU POMPALARI SAN. VE TİC. A.Ş.
" 1967 Yılında Konya'da kurulmuştur. Kuruluş yılından itibaren derinkuyu su pompalarında hizmet veren firma; şu anda Konya 1. Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m² lik alan üzerinde kurulan fabrikasında uzman kadrosu, bilgisayar destekli tasarım ve imalat programı ile, modern teknolojinin en son yeniliklerini takip ve tatbik ederek ilgili standartlara en uygun üretimi yapmaktadır. Bütün mamüllerimiz ISO 9000 kalite belgesine sahiptir. Yılların kazandırdığı tecrübe ile firmamız Derinkuyu ve Dalgıç Pompaları piyasasında çok önemli bir yere gelmiş, ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmuş ve bulunmaya da devam edecektir. Yaygın bayilik ve teknik servis teşkilatımız, müşterilerimize satış montaj ve yedek parça temini ve servis-bakım hizmetleriyle her zaman en hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir."
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ BUDAKÖZÜ SK. NO: 23 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Derinkuyu Su Pompaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Derinkuyu Su Pompaları

Bu firmanin profili toplamda 1825 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 16
  • Son 30 Gün : 32
  • Toplam : 1825
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.