MEHMET ÖZEN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Özen Kompresör’ün temelleri 1970 yılında Mehmet ÖZEN tarafından küçük bir atölyede atılmıştır. 1975 yılında kaynak makinesi üretimine geçilmesiyle önemli bir ivme kazanan Özen Kompresör’ün imalat serüveni, 1990 yılında hava kompresörlerinin de üretim portföyüne alınmasıyla, büyüme yolunda bir dönemece girilmiştir. Hem çeşit hem de kalite bakımından Türkiye sanayisine uzun yıllar hizmet edebilecek makinalar üreten firma, müşteri memnuniyetine dayalı üretim felsefesiyle yükselişini sürdürmüş ve diğer aile bireylerinin de şirkete katılımı ile anonim şirket yapısına ulaşmıştır. 1995 yılında Türkiye sanayisinin yeni tanımaya başladığı vidalı hava kompresörleri üretimine de başlayan ÖZEN, ürün yelpazesini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkı sağlayan önemli bir marka haline gelmiştir. 2007 yılına gelindiğinde sanayi için gerekli iki ana ürünün tek firma çatısı altında üretilemeyeceğini gören Mehmet ÖZEN ve ortakları, kompresör ve kaynak makinelerinin ayrı organizasyon yapısı ile daha başarılı olacağını düşünerek ayırma kararı almışlardır. Bu kararla Mehmet ÖZEN Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. ve ÖZEN Kompresör Mak. San. Tic. Ltd. Şti., hava kompresörleri üretimi ve basınçlı hava teknolojisi konusunda hizmet vermek için kurulmuştur. Özen Kompresör bugün 3.000 m² kapalı üretim alanında, Pistonlu Hava Kompresörleri, Vidalı Hava Kompresörleri, Vidalı Booster Kompresörleri, Silobas Hava Kompresörleri üretiminin yanı sıra, Basınçlı Hava Kurutucuları, Basınçlı Hava Filtreleri ve Basınçlı Hava Tesisleri konusunda da hizmet vermektedir. Sektörde önemli bir pazar payına sahip olan ÖZEN KOMPRESÖR, yenilikçi ve gelişime açık üretim anlayışının bir yansıması olarak, AR-GE çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.Müşterilerinin beğenisi ve talepleri doğrultusunda, bütün ürünlerinin teknolojisini, tasarımını ve renklerini modern çizgide revize etmektedir. ÖZEN KOMPRESÖR, satış öncesi verilen hizmet ve ilgiyi, satış sonrasında da yaygın servis ağıyla müşterilerine sunmaktadır. Gelecekte de üretiminin merkezinde, müşteri memnuniyeti ve kalite prensipleri yer almaya devam edecektir.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ 2.SOKAK NO: 50 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pistonlu Ve Vidalı Hava Kompresörleri
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pistonlu Ve Vidalı Hava Kompresörleri

Bu firmanin profili toplamda 1756 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 3
  • Son 7 Gün : 16
  • Son 30 Gün : 42
  • Toplam : 1756
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.