KAVUTOĞLU TEKNİK MOTOR SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
"Kavutoğlu Teknik Motor 1972 yılında İstanbul Caddesi’nde faaliyetlerine başlamıştır. Firmanın esas faaliyet alanı o günlerde elektrik motoru satışı ve bobinaj işleri idi. Firmanın kurucusu Muammer Kavutoğlu 80’li yıllara gelindiğinde su pompası üretimine başlamıştır. Pompa üretimindeki başarısı gün geçtikçe üst safhalara doğru ilerlemiştir. Bilhassa kırsal kesimde yaşayan müşterilerimiz tarafından Kavutoğlu su pompaları aranan marka haline gelmiştir. Ayrıca 80’li yıllarda dalgıç pompa kavramının memleketimizde yeterince bilinmemesinden dolayı enjektörlü pompa imalatına başlayan Kavutoğlu Teknik Motor yine kırsal kesimde suyun asgari olarak 20 – 25 metreden çıktığı bölgelerde başarıyla günümüzde bile hala kullanılmaktadır. 90’lı yılların başında ise “dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri”ni Konya ve havalisine tanıtmaya ve pazarlamaya başlamıştır. 1992 yılında ise Nalçacı Caddesinde halen faaliyetlerimizi sürdürmekte olduğumuz işyerine taşındık. 2000 yılında ise Ankara Yolu Belh Caddesinde yeni bir şube açtık aynı senelerde “STANDART” pompanın ana bayiliğini aldık ve hala bu bayiliği başarı ile yürütmekteyiz. Misyonumuz su sorunlarına en uygun fiyatlarla profesyonel çözümler sunmaktır. Vizyonumuz ise bundan sonra da ilimin ve teknolojinin gösterdiği yolda en iyi çözümlere imza atabilmektir."
Adres
NALÇACI CADDESİ NO: 100 /C SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Devir Daim Pompası
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Devir Daim Pompası

Bu firmanin profili toplamda 939 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 22
  • Toplam : 939
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.