HASPOMPA POMPA MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
"Kuruluşumuz 1983 yılında faaliyetine başlamış olup,22 yıldır Derin kuyu su pompaları imalatında bulunmaktadır. Başlıca ürünlerimiz;dalgıç pompalar, santrifüj pompalar,dik milli pompalar, jeotermal pompalar,özel üretim noril fanlı pompalar ve paslanmaz çelik pompalardır. Bunların dışında sulama projeleri, komple tesis projeleri ve tesisi tarımsal sulama faaliyetleri ve benzeri konularda hizmet vermekteyiz. Konya 1. Organize Sanayi Bölgesinde 8000m2lik kapalı alanda yıllık 2000 pompa üretim kapasitesi ile imalat yapmaktayız. Aynı zamanda dünya pompa sektöründe lider olan İtalyan ""ROVATTI"" marka dalgıç pompalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.Bilgisayar destekli üretim ve ileri teknolojiyle yıllardır bu sektöre hizmet etmiş olup,geniş servis ağı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalite olitikamızı çalışma prensibimiz olarak benimsedik ve bu doğrultu da hizmet vermeye devam etmekteyiz. "
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ATABEY SK. NO: 27/1 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Derinkuyu Su Pompaları, Dalgıç Pompa, Santrafüj Pompa, Devir Daim Pompaları, Her Çeşit Sıvı Pompalar
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Derinkuyu Su Pompaları, Dalgıç Pompa, Santrafüj Pompa, Devir Daim Pompaları, Her Çeşit Sıvı Pompalar

Bu firmanin profili toplamda 959 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 959
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.