EKİZLER DALGIÇ POMPA PETROL ÜRÜNLERİ BESİCİLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Ekizler derin kuyu su pompası 1963 yılında Konyanın Meram Sanayi bölgesinde kuruldu.İlk üretimine burada başlayan firma, 2001 yılında Ekizler Dalgıç Pompa Sanayi ve Ltd. Şti. adı altında kurumsallaştı.2003 yılında meram sanayinden büsan özel organize sanayine taşınmıştır.2000 m2 kapalı, 500 m2 açık ve 300 m2 idari binası ile hizmet vermektedir. 1998 yılının başında teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak '' Dalgıç Pompa Motorları '' üretimine başlamıştır.TSE-11146, ISO-9000, TSEK, CE belgeleri ile kalitesini ispatlamıştır.Motor üretiminde; 5'' 5,5 hp'den 15 hp' ye 6'' 7,5 hp'den 50 hp'ye 8'' 40 hp den 125 hp'ye 10'' 125 hp'den 250 hp'ye kadar seri üretim yapılmaktadır.Türkiyenin her yerindeki bayi ağımız ile müşterilerimize en kısa sürede ulaşmaktayız.Dış pazara açılmak, Ekizler Dalgıç Pompanın misyonudur.Firmamız arge çalışmalarına önem vererek her geçen gün yeniliklere imza atma çabasındadır.Kalite ve güveni ön planda tutan firmamız bu hedefinden taviz vermeden her geçen gün büyümeye ve rakipleri arasındaki farkı açmaya devam etmektedir.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ KOSGEB CAD.5.SK. NO: 30-32 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Derinkuyu Su Pompaları Ve Dalgıç Pompa
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Derinkuyu Su Pompaları Ve Dalgıç Pompa

Bu firmanin profili toplamda 1035 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 9
  • Son 30 Gün : 28
  • Toplam : 1035
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.