ORTADOĞU HİDROLİK SANAYİ VE TİCARET-İBRAHİM ÖZKAN
"Tam 22 yıldır aynı heyecenla çalışıyor ve sizlere ürünü ve hizmeti en güzeliyle ulaştırmaya gayret ediyoruz. Taşıdığınız yüke omuz veriyoruz, hem kalitemizle hem de uygun fiyat politikamızla... 2005-2006 yıllarında gerçekleşen yatırımlarımızla üretim alanımızı iki kat genişlettik. Makine ve otomasyon yatırımlarıyla üretim miktarimızı 4 katına yükselttik. İki yıl içindeki yatırımlarımızın toplamı 6.000.000�'yu geçti. Markamızın ulusal ve uluslararası değeri ise tahminlerimizin ötesinde"
Adres
F.ÇAKMAK MAH.KOTTİM SANAYİ SİTESİ ÇELİK CAD.D BLOK NO: 62 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Hidrolik Vinç,Hidrolik Pompa, Hidrolik Lift, Hidrolik Kumanda Sistemleri , İş Makinaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Hidrolik Vinç,Hidrolik Pompa, Hidrolik Lift, Hidrolik Kumanda Sistemleri , İş Makinaları

Bu firmanin profili toplamda 796 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 796
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.