MEHMET KONSAN MAKİNA İMALAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
1994 yılında Hidrokonsan marka ismiyle hidrolik ekipman üretimine başlayan ve zamanla sektöründe tanınan firmalardan biri haline gelen Hydrotime, ürünlerini başta komşu ülkeler olmak üzere Ortadoğu ülkelerine ihraç etmektedir. Eksenel pistonlu pompa imalatına başlandıktan sonra Hydrotime marka ismiyle sektördeki faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamızın ana ürünleri; hidrolik pompalar (dişli,pistonlu,eksenel), şanzıman ve valflerdir. Ürünlerimiz, damperli üniteler, silindirler, araç üstü vinçler, çöp kamyonları, itfaiye araçları, hidrolik presler ve hidrolik platformlarda kullanılmaktadır.
Adres
KARATAY SANAYİ EK BLOKLAR GÜVENLİ SK. NO: 26 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Makina Yedek Parçaları (Cnc Tezgah Parçaları,Mengene),Oto Yedek Parça (Porya)
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Makina Yedek Parçaları (Cnc Tezgah Parçaları,Mengene),Oto Yedek Parça (Porya)

Bu firmanin profili toplamda 1273 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 23
  • Toplam : 1273
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.