KONSTAR MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
" Firmamız 1994 Yıllında iç piyasada araç üssü Ekipmanlarının hidrolik teleskopik silindir imalatına başlamıştır. Kullanıcıların daha iyi kalite beklentilerine cevap verebilme adına firmamız ürettiği her üründe ve sunduğu her hizmette beklentileri aşan bir kalite düzeyi amaçlamaktadır. Teknolojik gelişmeler firmamızın teknik birimleri tarafından yakından takip edilip imalatımıza yön verilmektedir. Amacımız kendi iş alanında kalite ve teknolojide zirveye oturup en iyiyi müşterilerimize sunmaktır. Bunu Gerçekleştirinken işçi sağlığı , iş güvenliği gibi konulara da hassasiyetle önem verilmektedir. Gelecekteki değişimlere şimdiden hazır olmak en büyük amacımızdır. Şirketimizin bu rekabet ortamında ihracatın önemini de çok iyi bilmektedir. ETIOPIA, İRAN, IRAK, İSRAİL,FİLİSTİN,DUBAİ gibi ülkelerle uzun vadeli anlaşmalarla ihracat yapmaktadır.Bu konuda daha ileriye gidebilmek için yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılıp yeni ihracat kapıları açmaya çalışmaktadır.Firmamızı ve imalat kalitemizi yakından görüp tanımanız ve iyi ilişkiler kurabilmemiz için şirketimize bekler hayırlı işler dileriz "
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ BÜSAN CAD.9.SK. NO: 7 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Hidrolik Teleskobik Lift
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Hidrolik Teleskobik Lift

Bu firmanin profili toplamda 1013 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 1013
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.