KARSU VİNÇ HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
"FİRMAMIZ KARSU OLARAK 1980 YILINDA KONYA SANAYİSİNDE DİK MİLLİ DERİN KUYU SU POMPASI ÜRETİMİNE BAŞLAMIŞTIR.DERİN KUYU SU POMPALARIMIZIN 1987 YILINDA ANKARA ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNDEN DENEY RAPORU ALINMIŞTIR. 1991 YILINDA KARSU FİRMASINI ŞİRKETLEŞTİRMEK İÇİN A.Ş YAPMIŞ VE AYNI YIL İÇERİSİNDE TSE BELGELİ SU POMPASI ÜRETİMİNİ YAPMAYA DEVAM ETMİŞTİR.BU ESNADA ROCK-BİT SONDAJ MATKAPLARI KONUSUNDA AR-GE ÇALIŞMALARINA BAŞLAMIŞTIR.FİRMAMIZ 2002 YILINDA ROCK-BİT SONDAJ MATKABI ÜRETİMİNE BAŞLAMIŞ VE PATENT ÇALIŞMASI YAPIP ÜRETTİĞİ ROCK-BİT SONDAJ MATKAPLARINA PATENT BELGESİ ALMIŞTIR. ÜRÜNLERİMİZ BELEDİYE İÇME SULARI KUYU AÇIMI ,ZİRAİ SULAMA SUYU KUYU AÇIMINDA KULLANILMAKTADIR. ÜRETTİĞİMİZ TÜM ÜRÜNLER FABRİKAMIZDA DENEYİMLİ TEKNİK ELEMANLARLA ÜRETİLMEKTEDİR. FİRMAMIZ 2007 YILININ OCAK AYINDAN İTİBAREN HİDROLİK VİNÇ İMALATINA BAŞLAYARAK ÜRÜN PORTFÖYÜNÜ ARTTIRMIŞTIR.FİRMAMIZIN ÜRETTİĞİ VİNÇLER CE BELGESİNE HAİZ OLUP ÜRÜNLERİMİZ TAMAMEN TEKNİK MÜHENDİSLER VE DENEYİMLİ ELEMANLAR İLE ÜRETİLMEKTEDİR."
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İSTİKAMET CAD. NO: 29 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Derinkuyu Su Pompaları,Dalgıç Pompaları, Santrafüj Pompaları, Hidrolik Pompaları, Yağmurlama Sisteml
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Derinkuyu Su Pompaları,Dalgıç Pompaları, Santrafüj Pompaları, Hidrolik Pompaları, Yağmurlama Sisteml

Bu firmanin profili toplamda 921 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 921
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.