HİDRO ÖZÇELİK HİDROLİK GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Hidrolik sektöründe 30 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan Nihat Özçelik Firmamızın kurulumundan itibaren birçok başarılı projeye imza atmıştır. Hidro Özçelik, çağdaş teknolojiyi deneyimli insan gücü ile birleştirerek Dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Üretmiş olduğu ürünleri 17 ayrı ülkede pazarlayan firmamız birçok yerli ve yabancı müşterisini kaliteli ürünlerle buluşturarak sektördeki deneyim ve tecrübesini kanıtlamıştır. Dünyadaki kalite standartlarının tanımı olarak bilinen ve firmamızın da sahip olduğu ISO 9001, CE, TSEK ve HYB belgeleri ile teknolojiye ve gelişime verdiğimiz önemi kanıtlamaktayız. Üretmiş olduğumuz Hidrolik Pompa, Valfler, Güç aktarma kutuları ve Teleskopik Silindir çeşitlerimiz ile varolduğumuz pazarlarda müşterilerimizi Kalite kavramıyla tanıştırdık. Yeni yüzyılda başarı, işini kusursuz ve mükemmel yapanların olacaktır.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ 8.SOKAK NO: 7 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Hidrolik Damper Pompaları,Pto,Hidrolik Lift
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Hidrolik Damper Pompaları,Pto,Hidrolik Lift

Bu firmanin profili toplamda 913 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 11
  • Son 30 Gün : 23
  • Toplam : 913
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.