HANTAŞ HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
"Abdullah KAYHAN tarafından kurulan firmamız 1950-1976 yılları arasında değişik isimler altında sektöre öncülük etmiştir. 1976 yılında HANTAŞ ismi altında Abdullah KAYHAN ve 3 oğlu ile birlikte kendi öz kadrosuyla dünya normlarında silindirler,presler ve makine elemanları üretmeye günümüze kadar devam etmiştir. 1978 yılında üretimlerine HiDROLiK VE PNÖMATiK silindirleri de katan firmamız 1979 yılında makine tesisatlarını da geliştirerek kopya tezgahlarla üretimini hızlandırmıştır. 1980 yılında NC tezgahlarla üretimini arttırarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan HANTAŞ, 1990 yılında üretimlerine yeni bir bölüm eklemiş ve CNC tezgahlarla daha kaliteli ve seri üretime geçmiştir..Misyonumuz, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Her zaman fikri tüketen değil fikir üreten olma amacımız, çalışmalarımızla salt Türkiye´yi değil tüm dünya ülkelerini pazar olarak görmekteyiz. Profesyonel disiplin ve amatör bir ruh ile çalışan kadromuzla, yerel ve küresel bakış açısına sahip bir kurum olarak sektördeki öncü rolünümüzü korumaya çalışıyouruz .Ürettiğimiz bütün ürünlerde marka olarak kaliteyi hep ön planda tutmayı kendimize misyon edindik. Vizyonumuz, şirket olarak yaptığımız işlerde ve ürünlerde en iyisini yakalamaktır. Çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir. Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimsemek paylaşmak, bilgi ve becerilerimizi müşterilerimizin hizmetine sunarak,müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak hedeflerimizin arasındadır. "
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ATABEY SK. NO: 13-15-17 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Hidrolik Pres, Hidrolik Silindir, Hidrolik Motor, Hidrolik Pistonlu Pompa, Hidrolik Lemko, Hidrolik
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Hidrolik Pres, Hidrolik Silindir, Hidrolik Motor, Hidrolik Pistonlu Pompa, Hidrolik Lemko, Hidrolik

Bu firmanin profili toplamda 852 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 29
  • Toplam : 852
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.