GALİPOĞLU HİDROMAS HİDROLİK OTOMOTİV SAN.VE TİC.A.Ş.
Tam 30 yıldır aynı heyecenla çalışıyor ve sizlere ürünü ve hizmeti en güzeliyle ulaştırmaya gayret ediyoruz.    Taşıdığınız yüke omuz veriyoruz, hem kalitemizle hem de uygun fiyat politikamızla…  2005-2006 yıllarında gerçekleşen yatırımlarımızla üretim alanımızı iki kat genişlettik. Makine ve otomasyon yatırımlarıyla üretim miktarimızı 4 katına yükselttik. İki yıl içindeki yatırımlarımızın toplamı 6.000.000€'yu çoktan geçti. Markamızın ulusal ve uluslararası değeri ise tahminlerimizin ötesinde.    Kapasiteye olduğu kadar ürün geliştirmeye ayırdığımız bütçe de meyvelerini veriyor. İki yıl önce satışa sunulan EXENEL pompalarımız piyasada iyi bir yer edindi. Teleskobik Silindir grubunda GOLD SERİSİ tüketiciye ulaştı ve büyük beğeni kazandı. Yeni hidrolik ve pnömatik damper valfleri ise satışa sunuldu.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ EVRENKÖY CAD.NO: 14 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Hidrolik Lift,Hidrolik Pompa
  • » HİDROLİK VE TELESKOPİK SİLİNDİR
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Hidrolik Lift,Hidrolik Pompa

  • HİDROLİK VE TELESKOPİK SİLİNDİR

    HİDROLİK VE TELESKOPİK SİLİNDİR
Bu firmanin profili toplamda 1490 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 3
  • Son 7 Gün : 11
  • Son 30 Gün : 36
  • Toplam : 1490
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.