FMS HİDROLİK PNÖMATİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
1992 yılında kuruluş çalışmalarına başlayan firmamız 1994 yılında seri üretim yapmaya başlayarak, 1995 yılında markalaşma çalışmalarına ivme kazandırmış ve FMS markasıyla Pnömatik yön kontrol valfleri üretimini hızlandırmıştır. 2002 yılında şirketleşen FMS,Konya KONSAN sanayi bölgesine taşınmasıyla birlikte kapasitesini ve ürün yelpazesini genişletti. 2006 yılında Pnömatik silindirlerin üretimine başladı. Kalite Yönetim Belgesi ISO 9001-2000 belgesine sahip olan FMS, modern üretim merkezinde 21 çalışanı ve 2 makine mühendisiyle Türkiye'nin bir çok noktasında bayileri aracılığıyla ve kendi bünyesinde kurduğu pazarlama ekibiyle ürünlerini yurt içerisindeki tüketicilere ulaşmaktadır.İhracat çalışmalarına da hız veren FMS, dünya pazarlarında yer almayı hedeflemektedir. FMS kendi üretimini yaptığı ürünlerin yanı sıra FERRO markasının da (İstanbul ve İzmir hariç) tüm Türkiye distribitörlüğünü yaparak sektörün ihtiyacı olan bütün ürünleri yaygın dağıtım ağıyla talep edilen zamanda yetiştirilebilmektedir.
Adres
F.ÇAKMAK MAH.KONSAN SAN.SİT. HİLAL SOK.NO: 9 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Hidrolik Ve Pnömatik Valfler Ve Ekipmanları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Hidrolik Ve Pnömatik Valfler Ve Ekipmanları

Bu firmanin profili toplamda 1336 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 27
  • Toplam : 1336
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.