ESMAKSAN MAKİNA İNŞAAT VE GIDA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
Firmamız 1984 yılında Konya Motorlu Sanayii Şair Kısmeti Sk. No:43/C adresinde Eser Makina Sanayi adı altında faaliyetine başlamıştır. Kuruluşunun ilk yıllarında özel makina siparişleri konusunda çalışmalarını sürdürmüş ve sanayimize yeni yeni makinalar kazandırmıştır. 1989‘dan itibaren imalatını hidrolik ekipmanların üretimi üzerine yoğunlaştırmış olup, hidrolik elastik dişli kaplinde tüm Türkiye‘ye hitap etmeye başlamıştır. 1999 yılından itibaren kurumsallaşma yolunda ilerleyen firmamızın ismi Esmaksan Eser Makina İnşaat Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak hizmetine devam etmektedir. Bu tarihten itibaren ürün çeşitlerini artırarak hidrolik ürünlerin yanında pnömatik sahasında da imalat çeşidini artırmıştır. 2003 yılında Esmaksan Hidrolik Pnömatik Pazarlama Ltd. Şti. adı altında pazarlamaya yönelik yeni bir şirket kuruluşu gerçekleştirmiştir ve aynı yıl içerisinde fabrika 1. Organize San. İstikamet Cd. Horozluhan Mh. Testiler Sk. No:9‘a taşınmış olup faaliyetlerini bu adreste sürdürmeye devam etmektedir.
Adres
HOROZLUHAN MAH.İSTİKAMET CAD. TESTİLER SK. NO: 9 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Hidrolik,Pinömatik Makinaların Bağlantı Elemanları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Hidrolik,Pinömatik Makinaların Bağlantı Elemanları

Bu firmanin profili toplamda 904 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 25
  • Toplam : 904
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.