ÖZGAYD OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
1984 yılında her türlü araç için subap gaydları üretmek üzere küçük bir atölyede kurulan özgayd kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetini esas alan çalışmaları sayesinde yıllık 1.5 milyon adet gayd üretebilen bir şirket haline gelmiştir. Özel alaşımlı dökme demir ve bronz malzemelerden yaklaşık 1,000 değişik tipte motor için gayd üretimi yapmakta olan şirketimiz tecrübeli satış teşkilatı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Firmamız kaliteye verdiği önemle her geçen gün pazar payını genişletmektedir. Müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda 2003 yılında baga üretime başladık. Şu anda yaklaşık 500 değişik tipte yıllık ortalama 500.000 adet yüksek kromlu subap bagası üretmekteyiz. Özel baga üretimleri de yapmaktayız.
Adres
2. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ IŞIKTEPE SOKAK NO: 2 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Motor Supap Gaydları, Subap Bagaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Motor Supap Gaydları, Subap Bagaları

Bu firmanin profili toplamda 1274 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 1274
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.