M-R PİSTON GÖMLEK SEGMAN SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Mekanik Teknoloji A.Ş., 1996 yılında Lafer Tekstil Makine San.Tic.A.Ş. bünyesinde talaşlı imalat ve saç işlem bölümü olarak faaliyetlerine başlamıştır. Her geçen yıl kadrosunu ve üretimini geliştiren bu bölümlerde, 2001 yılında yeni bir yapılanma oluşturulmuştur. Bu döneme kadar Lafer Tekstil Makine San.Tic.A.Ş.'ye üretim yapan talaşlı imalat ve saç işlem bölümü, kapasite ile üretim yeteneklerinin artması ve üretim makinelerinin çoğalması sayesinde, birçok kuruluşa hizmet verebilecek performansa sahip olmuştur. 2003 yılında hem yasal, hem de fiziksel olarak Lafer bünyesinden ayrılma kararı alınmıştır. Hedeflerin belirlenmesinin ardından yeni fabrika binasının inşasına 2005 yılında başlanmış ve aynı yıl hizmete girmiştir. Mekanik Teknoloji A.Ş., hızlı ve sorunsuz servisiyle hizmet verirken değişen müşteri ihtiyaçlarına yeni çözümler getirmek amacıyla araştırmalarına devam etmektedir. Talaşlı imalat ve metal saç imalatı sektöründe, tüm dünyada kabul görmüş olan standartlara göre üretim yapma yeteneğini sürdürerek, müşterilerinin tercihinde vazgeçilmez olmak, Mekanik Teknoloji'nin müsyonunu oluşturmaktadır. Her geçen gün yükselen bir eğri çizen Mekanik Teknoloji, sistemini belgelendirmek amacıyla tüm hazırlıklarını tamamlamış ve Nisan 2004 tarihinde TSE-EN ISO 9001-2000 sertifikasını almıştır.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YAYLACIK CAD.NO: 7/A SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Motor Piston, Gömleği
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Motor Piston, Gömleği

Bu firmanin profili toplamda 898 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 898
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.