MOGESAN MOTOR GÖMLEK PİSTON SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
MOGESAN Motor Gömlek Piston San. ve Tic. Ltd. Şti. 1991 yılında Karatay Sanayiinde atölye ölçeğindeki işletmesinde içten yanmalı motorlara ait silindir gömleklerinin imalatı ile faaliyete başlamış olup, bugün 1. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 4500 m2 kapalı alana sahip fabrikasında dizel ve benzinli motorlar için silindir gömleği ve piston üretimini sürdürmektedir. Kuruluşumuzda 50-230 mm çap aralığında 600 çeşit piston ve silindir gömleği motor üreticilerinin spesifikasyonlarına göre üretilmekte olup, üretimde en son teknolojiye sahip tezgahlar kullanılmaktadır. Belirlenen şartlara uygun ürün üretiminin güvence altına alınmasını sağlamak amacıyla ham madde girişinden sevkıyata kadar ki tüm aşamalarda titiz bir kalite kontrolü uygulanmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının tam olarak sağlanması için kuruluşumuzda TS EN ISO 9001:2000 standardı şartlarına göre kalite yönetim sistemi kurulmuş ve sürdürülmektedir. Kalite sistemimizin uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri daha iyi şekilde karşılanacak ve müşteri memnuniyetinin artırılması sağlanacaktır. Üretim alanımızla ilgili olan yeni teknolojiler ve prosesler izlenmekte ve uygulanmaktadır. Toplam kalite yönetimi anlayışıyla çalışan tecrübeli personelimizin yeterliliği,bilinci ve eğitimi sürekli olarak artırılarak işlerin eksiksiz ve uygun olarak yapılması sağlanmaktadır. İç ve dış piyasalarda müşterilerimizin beğenisini kazanan ürünlerimiz yaklaşık 35 ülkeye ihraç edilmektedir. Kaliteden taviz vermeden en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinen kuruluşumuz, müşteri istekleri, teknolojik gelişmeler ve sipariş artışına bağlı olarak teknik imkanlarını geliştirmeyi ve üretim kapasitesini artırmayı hedeflemektedir. Bu sayede şirketimizin karlılığını artırarak ülke ekonomisine katkıda bulunarak, müşterilerimizin, işverenimiz ve çalışanlarımızın memnuniyeti artırılması sağlanacaktır.
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ BUDAKÖZÜ SOKAK NO: 21 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Motor Gömlekleri Ve Piston
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Motor Gömlekleri Ve Piston

Bu firmanin profili toplamda 1891 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 9
  • Son 30 Gün : 28
  • Toplam : 1891
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.