LİDERGAYD OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
"Lider motor supap gayd’ları otuz yıldır sektörün içinde olup tecrübe birikimiyle yirmi yıldır ,LİDER GAYD olarak üretim yapmaktadır. Firmamızın üretim anlayışı %100 kaliteden geçmektedir .Özel cnc ve imalat tezgahlarında işlem yapılmakta, malzeme vasıfları ise, özel alaşımlı GG 22 ila GG 24 normları arasında pik dökümlerinden üretilmektedir.Gemi motorları dahil bütün, motorların emme ve egzost supap gayd’ları birinci sınıf kalitede üretilip, dünya pazarında yerini almaktadır. Konusunda deneyimli uzman kadroları ile yıllık kapasitesi, 1.200.000 adet olan ,LİDER GAYD üretiminin %85 lik dilimini İhracat olarak gerçekleştirip, kalan % 15 lik dilimini ise yurt içine pazarlamaktadır. Tecrübenin kaliteye dönüşmesinde azimli, inançlı ve gururluyuz."
Adres
ANADOLU SANAYİ SİTESİ SABIRLI SK. NO: 6 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Motor Supap Ve Gaydları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Motor Supap Ve Gaydları

Bu firmanin profili toplamda 819 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 13
  • Toplam : 819
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.