GOLDGAYD OTOMOTİV MAKİNA VE TEKSTİL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
1998 yılında kurulan 100 m2 alanda imalata başlayan GOLD GAYD MOTOR SUPAP GAYDLARI LTD. ŞTİ. aradan geçen 9 yıl süresince müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteden ödün vermeden gelişen teknolojiyle birlikte makine, ekipman ve personel sayısınıda günden güne artırarak 2005 sonu itibariyle Konsan Özel Sanayi Bölgesinde bulunan 2000 m2 fabrika alanında imalat kapasitesini ayda 100.000 adet olarak belirlemiştir. Gold Gayd özel alaşımlı bronz ve pik döküm malzemelerden dünya standartlarında imalatını yaptığı geniş ürün yelpazesinin yanısıra müşteri isteğine bağlı olarak teknik resim veya numuneye göre özel ölçülerde gayd imalatıda yapmaktadır. Oluşturduğu bayii ağı ve kendi bünyesinde kurmuş olduğu pazarlama departmanı ile dünya pazarındaki payını sürekli artıran Gold Gayd direk ve dolaylı olarak Amerika, İngiltere, Cezayir, Suriye, İran, Irak, Almanya, ve Rusya ya yapmakta olduğu ihracatlarla yurtdışı piyasasında kendini kanıtlamıştır.
Adres
KONSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ CAMGÖZ SK.NO: 37 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Subap Gaydı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Subap Gaydı

Bu firmanin profili toplamda 993 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 26
  • Toplam : 993
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.