ELZEM OTOMOTİV DEMİR ÇELİK TURİZM İTHALAT İHRACAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Elzem tüm dizel ve yakıtlı motorlar için subab üretimine 1993 yılında başlamıştır. Kısa süre içinde iç pazarda liderlerinden olmayı başaran Elzem 1996 yılına kadar subab üretimini sadece iç Pazar için yapmayı sürdürmüştür.1996 yılında Elzem dünyaya açılmıştır. Bugün / şimdi üretiminin %60 lık kısmını tüm dünyaya ihraç etmektedir. Nasıl yerküre / dünyayerinde durmuyor hep hareket ediyorsa biz de sistemimizi, ürün çeşidimizi, kalitemizi yenilikçi düşüncemiz ve ileri görüşlü yaklaşımımızla sürekli gözden geçiriyoruz. 2010 yılında iç ve dış pazardan artan talepleri karşılayabilmek için yeni fabrikamıza taşındık, üretim kapasitemizi ve ürün çeşidimizi son teknoloji ve kaliteli ürün kullanarak genişlettik. Bizim temel prensibimiz “sürekli gelişen”olmaktır. \"Kalite bizim amacımız değil adımız.\" \"Kalite ve deneyimden doğan güç.\" \"Kalitede üstünlük.\"
Adres
Konya 2. Organize Sanayi Bölgesi Vezirköy Caddesi Karahisar Sokak No:4 Selçuklu / Konya / Türkiye
Markalar
Kalite belgesi
  • » Muh.Motor Supapları,Gayd Ve Bagaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Muh.Motor Supapları,Gayd Ve Bagaları

Bu firmanin profili toplamda 927 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 17
  • Toplam : 927
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.