DALSAN OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
Dalsan Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 1989 yılında Muammer DALKIRAN ve Ömer DALKIRAN tarafından kurulmuştur. Konya İli, Karatay ilçesi, Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesi Kosgeb Cad. 7. Sk. No:10 da ki adresinde 1100 m2 kapalı alan, 400 m2 açık alanı olan toplam 1500 m2 de üretim ve kontrolünü gerçekleştirmektedir. CNC, PLC ve Nümerik kontrollü tezgahlarda 318 değişik araç motoruna ait motor supap bagası, ön yanma odası ve supap gaydı üretimini gerçekleştiren şirket, üretimlerinde uygulanan bütün prosesleri kendi bünyesinde yapmaktadır. Türkiye'de ilk hassas döküm tekniğini ve yüksek teknolojiyi kullanarak seri üretime geçen ilk kuruluştur. Kısa sürede yurtiçi pazarının % 60 'ına hitap etmekte ve montaj firmalarının önemli oranda ihtiyacını karşılayıp, Avrupa, Amerika ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yaparak otomotiv sektöründe Dünya çapında üretim yapan bir şirket olma konumuna gelmiştir. Üretim ve kontrolünü 15 kişilik Deneyimli kadrosu, yüksek performansı ile Dünya çapında ileri teknoloji ile donatılmış tesislerinde kaliteden ödün vermeden kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktadır. Yıllık 1.000.000 adet Motor supap Bagaları, 200.000 adet Ön Yanma Odası ve 2.200.000 adet Supap Gaydı imalat kapasitesine sahip olan şirketimiz her türlü ağır dizel, Deniz Motorları, Lokomotif Motorları, dizel, benzinli, iş makinası, kamyon, çekici, traktör, binek otomobil, kamyonet vb. araçların supap bagası, supap gaydı ve ön yanma odası imal ederek pazarlamaktadır. ÜRÜN PORTFÖYÜ Üretimi ve pazarlaması gerçekleştirilen 318 adet değişik marka ve modeldeki otomobil, kamyon, kamyonet, traktör, otobüs ve iş makinaları: BMW, Cummis, Caterpillar, Daf, Fiat, Ford, KHD, Komatsu, Landrover, Man, Mercedes, Massey Ferguson, Perkins,Renault, Scania, Volvo ve diğer araç grupları.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ 7.SK. NO: 10 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Supap Bağaları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Supap Bağaları

Bu firmanin profili toplamda 800 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 15
  • Toplam : 800
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.