PAMİR ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
1974 yılından bu yana elektrik malzemesi üretmekte olan Pamir Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 1990 yılından bu yana faaliyet alanını aydınlatma sektörü olarak belirlemiş ve bu alanda uzman bir firma haline gelmiştir. Ürün çeşitleri etanj armatürler, simit floresan armatürler, tavan ve duvar için glop ve aplik armatürler, hareket sensörleri, sensörlü armatürler, balastlar ve otomatik sigorta kutularından oluşan firmamız, halen 4500 m2 kapalı alanda üretim faliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız konusu ile ilgili yurtiçi ve yurt dışı fuarlara katılmakta, iç ve dış pazarlardaki satış payını her geçen gün arttırmaktadır. Üretimde kaliteyi ön planda tutan firmamız, daima müşteri memnuniyetine önem vermiş ve üretiminin her aşamasında gerçekleştirdiği kalite kontrol çalışmalarıyla sizlere her zaman en iyisini sunmayı hedeflemiştir. Firmamız ürün estetiğine önem vermiş ve bu konuda sizlere en iyisini sunmak amacıyla bünyesinde tam teşekküllü bir kalıphane kurmuştur. Bu birimde ürünler gerekli estetik ve fonksiyonelliğin sağlanabilmesi amacıyla CAD/CAM ortamımda tasarlanmakta ve kalıpları hassasiyetle hazırlanmaktadır. Firmamız bu titiz çalışmalar sonucu sizlere sunduğumuz ürünlerin endüstriyel tasarım tescil belgelerini de almakta ve bu sayede ürünlerimizin taklit edilmesinin de önüne geçerek sizlere daha rahat satış imkanı sunmuş bulunmaktadır.
Adres
FETİH MAHALLESİ ŞEYHULEMA RECEPAĞA CD.NO:262 MERAM KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Pvcden Mamül Elektrik Tesisat Boruları, Elektrik Armatürleri
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Pvcden Mamül Elektrik Tesisat Boruları, Elektrik Armatürleri

Bu firmanin profili toplamda 758 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 758
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.