MERAM KABLO-ŞÜKRÜ ERTUĞRUL
Meram Kablo Sanayi, diğer bir adıyla MKS Kablo, 1984 yılından bu yana kablo sektöründe hizmet vermektedir. Üretimlerine enerji ve tesisat kabloları ile başlayan şirketimiz, zaman içerisinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda üretim portföyünde değişiklik yapma gereği duymuştur.Gün geçtikçe gelişen teknolojiye ayak uyduran şirketimiz, son 6 yıldan beri her türlü hareketli sistemlerde kullanılabilen asansör, lift, vinç vb. gibi flat flexible kontrol kabloları üretimi yapmaktadır.Şirketimiz, üretmiş olduğu ürünleri ve kalite yönetim sistemini de kapsayan TSE, ISO 9001:2000 ve CE kalite belgelerine sahiptir. Türk standartları ve uluslararası standartlara uygun ürettiği kaliteli ürünle satış öncesi ve satış sonrası sağladığı teknik destekle kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetini temel hedef olarak almaktadır.Şirketimiz, üretmiş olduğu ürünleri ve kalite yönetim sistemini de kapsayan TSE, ISO 9001:2000 ve CE kalite belgelerine sahiptir.MKS Kablo, firma kalitesi, yılların tecrübesi, müşteri odaklı çalışma anlayışı, gelişen satış ve pazarlama ağı, genç ve dinamik insan kaynakları ile 21. yüzyılda da müşterilerinin ve ülkesinin hizmetinde olmaya devam etmektedir.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ IŞIKTEPE SOKAK NO: 13 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Elektrik Kabloları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Elektrik Kabloları

Bu firmanin profili toplamda 972 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 21
  • Toplam : 972
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.