MUZAFFER KAVUTOĞLU POMPA MAKİNA VE İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
1972 yılında istanbul cad no 142 de pompa ve bobinaj atölyesi olarak ticaret hayata adım attık. Konya da bir çok fabrika ve sanayi iş yerinin tesisat işlerini yaptıktan sonra elektirikli su pompalarına agırlık verip 1987 yılında şirkete dönüşüp kaliteli mal üretmek ve Türk standart larını yakalamak için çaba sarf ettik ve atık su pompaları ,hidrofor pompaları ,hidrofor sistemleri ,bahçe sulama sistemleri ,yağmurlama ve damla sulama pompalarına CE ,TSE.TSEK,TSE ISO EN 9000 belgelerni alarak kalitemizi belgeledik ve her geçen gün kalitemizi yükseltmek için gayret ediyoruz...
Adres
MARANGOZLAR SANAYİ SİTESİ KADİFEKALE SK. NO: 42 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Elektrik Motorları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Elektrik Motorları

Bu firmanin profili toplamda 1352 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 29
  • Toplam : 1352
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.