KONYALI OPTİK SAAT VE SARRAFLIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Konyalı Optik Saat 1970 yılında kurulmuştur.Şirketimiz kurulduğu günden bu güne kadar optik ve saat sektörünün hep öncü kuruluşlarından birisi olmuş ,hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı satış politikalarıyla sektörde adından sıkça söz ettirmiştir. Optik ve saat sektörünün dışında telekominikasyon ve bilişim sektöründe de yatırımları olan şirketimizin merkezi Konya da bulunmaktadır.Şirketimiz toplamda 1 merkez 6 şube ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Şirketimiz ,ülkemizde tüketiciye yönelik ilk e-ticaret satış uygulamasını 2001 yılında devreye sokmuştur.2001 yılından bugüne kadar da siz değerli müşterilerimize sanal ortamdan da satış hizmet vermektedir. Şirketimiz 40 yıllık birikim ve tecrübesini sizlerin desteği ile, size her zaman en kaliteli hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacaktır.
Adres
FATİH ÇARŞISI ZEMİN KAT NO: 3 MERKEZ KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Çalarlı Duvar Saatı , Saat Aksamları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Çalarlı Duvar Saatı , Saat Aksamları

Bu firmanin profili toplamda 946 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 33
  • Toplam : 946
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.