ÖZTANKSAN METAL İNŞAAT VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
1984 yılında Konya Karatay Sanayi bölgesinde 100m2 bir alanda faaliyete başlayan Öztanksan Ltd. Şti., başta tanker olmak üzere çimento,kireç,yapı kimyasalları, yem siloları,yer altı,yerüstü,mobil tanklar,özel amaçlı tanklar ve depolama tankları imalatı, su tankları imalatı, sac büküm, bombe üniteleri üzerine gerçekleştirdiği özverili çalışmaları ile kısa sürede pazar payını genişletmiş ve sermayesini artırmıştır. Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde çeşitli şahıs ve kuruluşlara imalat yapan Öztanksan, artan taleplere cevap verebilmek için 2005 yılında, merkezini Büsan Özel Sanayi Bölgesi’nde 5000m² bir alana taşımıştır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Almanya, Türkmenistan, Azerbaycan, Cezayir, Suriye, Fas, Dubai ve diğer ülkelere de ihracat yaparak müşteri portföyünü genişletmiştir. Üretim politikası olarak; kaliteyi, müşteri memnuniyetini, devamlı eğitimi, gelişmeyi ve verimliliği benimseyen Öztanksan, sektöründe söz sahibi markalardan biri olmayı başarmıştır. Kalite yönetim sistemi ile ulusal ve uluslar arası platformda “sürekli gelişmeyi ve büyümeyi” hedeflemekte olan Öztanksan, oluşturmuş olduğu güvenin ve bu güvenin simgesi haline gelen kalite sürekliliğini sağlamayı ilke edinmiştir.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ 1.SOKAK NO: 39 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Saçtan Mamul Akaryakıt, Su Tankları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Saçtan Mamul Akaryakıt, Su Tankları

Bu firmanin profili toplamda 1022 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 11
  • Son 30 Gün : 34
  • Toplam : 1022
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.