MAYA KAFES VE EKİPMANLARI HAYVANCILIK DIŞ TİC.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
MAYA KAFES VE EKİPMANLARI HAYV. DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.’nin vizyonu; Tavukçuluk sektöründe, hem yurt içi, hem de yurt dışı piyasada kaliteli ürünler, zamanında teslimatları, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş personeli ile kendini sürekli gelişmeye odaklanmış örnek ve lider kuruluş olmaktır. Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki,hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir organizasyon olmak. Bunun için Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta devamlı mesafe kaydetmek. Çalışanlarımız Kurumumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ürün ve hizmetler hem iç hem de dış müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmayaözen göstermek. Verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarının sonuna kadar kullanarak şeffaf modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek. Her çalışanımızı takımımızın aktif bir parçası olarak görmektir.
Adres
TATLICAK MAH.VATAN SAN.SİT. KAVAF SK.NO: 27 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Tavuk Kafesi
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Tavuk Kafesi

Bu firmanin profili toplamda 1064 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 28
  • Toplam : 1064
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.