DOĞRULAR MADENİ EŞYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
"1979 yılında faaliyetlerine başlayan Doğrular Madeni Eşya Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. kısa sürede yatırım faaliyetlerini tamamlamış ve Konya- Meram tesislerinde üretime başlamıştır. Müşteri Memnuniyetini ve kalite anlayışını ön planda tutarak üretim yapan Doğrular kısa sürede yurt içinde ve yurt dışında milyonlarca ailenin kullandığı uluslararası bir marka haline gelmiştir. Konya Merkez ve İstanbul Şube Müdürlüğü ile yurt içinde ve yurt dışında satış ve satış sonrası hizmet ağını genişleterek tüm müşterilere hizmet vermektedir. Yıllık üretiminin %60'nı Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya, Kuzey Afrika ve Rusya Federasyonu'na ihraç eden Doğrular pek çok ülkede temsilcilikler oluşturmuştur. Doğrular, bulunduğu konumdan memnun olmayan, daima ileri adımlar atmayı hedefleyen bir anlayışa sahip olup ,hedeflerini gerçekleştirmek için büyük yatırımlar yapmaktadır. "
Adres
MERAM ESKİ YOL CADDESİ TOPRAK SARNIÇ MAH.SOMAKİ SK.NO: 61 MERAM KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Çelik Mutfak Eşyaları İmalatı. Madeni Ev Gereçleri İmalatı Profil Merdiven Ütü Masası, Çamaşır Kurut
  • » MERDİVEN, DOLAP ALTI, PAZAR ARABASI
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Çelik Mutfak Eşyaları İmalatı. Madeni Ev Gereçleri İmalatı Profil Merdiven Ütü Masası, Çamaşır Kurut

  • MERDİVEN, DOLAP ALTI, PAZAR ARABASI

    MERDİVEN, DOLAP ALTI, PAZAR ARABASI
Bu firmanin profili toplamda 866 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 21
  • Toplam : 866
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.