ASİL CİVATA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Asil Civata, 1991 yılında civata üretimiyle Bağlantı Elemanları Sektörü'ne adım atmıştır. 2003 yılında sıcak daldırma galvaniz işlerine başlamış ve ilgili tesislerinin devreye girmesiyle hizmet yelpazesini genişleterek yurt içi ve yurt dışı piyasalara sıcak daldırma galvanizli ve montajlı ürünler vermiştir. Asil Civata kurulduğu günden itibaren kaliteye önem vermesi nedeniyle sektörün aranan bir markası haline gelmiştir. "Civata ve Somun Tasarımı, Üretimi ve Satışı" konusunda Toplam Kalite Yönetimi Sisteminin ISO 9001:2000 standardına uygunluğu tescillenmiştir. Ayrıyeten Asil Civata'nın Sıcak Daldırmalı Galvanizlemesi, TSE tarafından Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi taşımaktadır.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YAYLACIK CAD. IŞIKTEPE SK. NO: 9 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Civata, Somun
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Civata, Somun

Bu firmanin profili toplamda 1106 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 26
  • Toplam : 1106
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.