BAŞAK TENEKE KUTU METAL OFSET AMBALAJ GIDA NAKLİYAT SAN.VE TİC.A.Ş.
1999 Yılında Konya Organize Sanayi Bölgesinde 7.000m² kapalı alanda Metal Ofst Baskı Ünitesi ve Teneke Kutu üretimine başlayan firmamız kısa zamanda adını sektörde önemli bir noktaya getirmiştir. Kuruluşundan bu yana titizlikle üzerinde durduğu ürün kalitesini belgelendirmiş ve hızla kurumsallaşmıştır. Sağlıklı bir toplum için sağlıklı tüketim mallarına ihtiyacımızın olduğu bir dönemde, ambalaj çeşitleri içerisinde hammaddesini doğadan alıp, görevini tamamladıktan sonra hızla tekrar doğaya dönen teneke kutu, ışık geçirmemesi, kokudan etkilenmemesi, kolay taşınıp sevk edilebilmesi ve içerisindeki ürünü uzun süre özelliğini bozmadan saklayabilmesi nedeni ile yıllardır vazgeçilmez olmuştur. Peynir, zeytin, turşu, helva, reçel, yemeklik yağlar gibi gıda teneke kutuları ve tiner, madeni yağlar, boya,zira ilaçlar gibi teknik teneke kutular ürün gamımızın bazı çeşitleridir. Tasarım çalışması ile bu ürünlere verdiğimiz bu hayatı başlatmış oluyor ve ürünlerimizi en üst düzeyde korumayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti ve piyasa taleplerini her zaman göz önünde bulunduran, teknolojiyi yakından takip ederek yatırımlarına devam eden firmamız sizlerle büyümeye devam ediyor.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 2.SOKAK NO: 3 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Teneke Kutu
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Teneke Kutu

Bu firmanin profili toplamda 1425 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 23
  • Toplam : 1425
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.