MUCİT PLASTİK VE KALIP SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
MUCİT Plastik Ltd. Şti. piyasadaki kalıp ve müşteri sıkıntılarını ortadan kaldırıp, daha rahat ürünler ve kısa süreli hizmetler için 20/07/1995 yılında kurulmuştur. İlk olarak 100 m2 kapalı alan ve 3 personelle üretime başlamış olup şimdi 2000m2 kapalı alan ve 25 personel ile Tavukçuluk Kafes Sistemleri, Hamur Makineleri, Otomotiv, Savunma Sanayi, Fren Sistemleri, Ziraat Makineleri, Plastik Doğrama, Yan Sanayi Ürünleri Hediyelik Eşya, Gıda, Reklam gibi sektörlerde üretim yapmaktadır. En mükemmel ürün ve hizmeti sunmak ve kaliteyi sürekli geliştirmek için ISO9001 Kalite Güvence Sistemi çalışmaları devam etmektedir.
Adres
2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ VEZİRKÖY CAD. NO: 2 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Plastik Kalıp, Plastikten Mamül,Savunma Sanayi Parçaları
  • » PENCERE AKSESUAR PARÇALAR
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Plastik Kalıp, Plastikten Mamül,Savunma Sanayi Parçaları

  • PENCERE AKSESUAR PARÇALAR

    PENCERE AKSESUAR PARÇALAR
Bu firmanin profili toplamda 1012 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 1012
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.