İMPAKS PLASTİK KALIP OTOMOTİV İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ
Konya Selçuklu Sanayisinde bulunan iş yerimizde, ürünlerimiz tasarım aşamasından, kalıp üretimine, hammadde girişinden mamül çıkışına kadar bütün işlemler kendi bünyemizde bulunan son teknoloji CNC makinalarla yapılmaktadır. Türkiye pazarlarında kalitesi ile ismini duyuran ve alanında öncü olan firmamız, ürünlerindeki kaliteyi yabancı pazarlara taşıyarak Türk sanayisini daha iyi yerlere getirebilmek için gerekli her türlü maddi ve manevi fedakarlıkları yapmaktadır. Bu doğrultuda gelişen sanayi teknolojilerini imalatımıza taşıyarak üretim kapasitemizi artırmaktayız. Bünyemizdeki teknolojik kalıplama ve enjeksiyon hattı ile daha kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Gelecekte sizlerle yapacağımız çalışmalar, bizleri hem onurlandıracak hem de bizlere artı değerler kazandıracaktır.
Adres
ANADOLU SANAYİ SİTESİ CEVHERLİ SK. NO:29 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Muh.Plastik Kalıplar
  • » JANT KAPAĞI
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Muh.Plastik Kalıplar

  • JANT KAPAĞI

    JANT KAPAĞI
Bu firmanin profili toplamda 899 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 17
  • Son 30 Gün : 39
  • Toplam : 899
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.