GÜNDOĞAR MAKİNA KALIP OTO YEDEK PARÇA NAKLİYAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Firmamız 1996 yılında plastik enjeksiyon kalıbı imalatı yapmak üzere, Konya Anadolu Sanayisinde 40 mt2 lik atölye ile kurulmuştur. Her yıl gelişen sanayi sektöründe yer edinmek için gerekli yatırımları yapmış ve teknolojiyi takip etmiştir. 2008 yılı itibariyle 2000 mt2 lik alanda kalıp imalatı ile dorse çamurlukları, yangın dolabı, takım dolabı, teker takozu ve dorse ek parçalarının üretimine devam etmektedir.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ 4.SK. NO: 39 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Kalıp, Plastik Mamüller
  • » DORSE, ÇAMURLUK, DOLAP, TAKOZ, MUHTELİF YEDEK PARÇA
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Kalıp, Plastik Mamüller

  • DORSE, ÇAMURLUK, DOLAP, TAKOZ, MUHTELİF YEDEK PARÇA

    DORSE, ÇAMURLUK, DOLAP, TAKOZ, MUHTELİF YEDEK PARÇA
Bu firmanin profili toplamda 1053 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 7
  • Son 30 Gün : 24
  • Toplam : 1053
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.