DURSUN SEFA SÜRMELİ-ŞAHİN KALIP SANAYİ
ŞAHİN KALIP SANAYİ 1998 Yılında 150m2 alanda başladığı ticari hayatına, günümüzde 750 m2 kapalı alanda, sektörün hizmetinde çalışmasına devam etmektedir. Asıl iş kolu kalıp yapımı olan firmamızda metal kesme ve form kalıpları, dövme kalıpları, prograsiv kesme ve sıvama kalıpları, teknolojinin gerektirdiği tüm imkanlar değerlendirilip kullanılarak işlenmektedir. Kalıplarımızın tümü bilgisayarlarda, CAD/CAM programlar kullanılarak yapılan tasarımlarla, CNC TEZGAHLARDA, üstün bir hassasiyet ve hızla işlenip imalata hazır duruma getirilir. 10 Yıldır müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda baskı işlerini firmamız garantisi ile yapmaktadır. ŞAHİN KALIP SANAYİ kendi bünyesinde kullanmak ve aynı zamanda dış talepleri karşılamak için de kalıp imalatı yapmaktadır.
Adres
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ÇELİK CAD. NO: 29 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Kalıp İmalatı , Sac Baskı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Kalıp İmalatı , Sac Baskı

Bu firmanin profili toplamda 1026 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 19
  • Toplam : 1026
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.