ÖNDER METAL MAKİNA VE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Firmamız 1971 yılında şu anki yönetim kurulu başkanımız Bahattin SERTOK tarafından kaporta tamiratı ve kamyonet kasası imalatı yapmak üzere şahıs firması olarak kurulmuş, daha sonraki yıllarda dorse imalatı da gerçekleştirmiştir. 1975 yılında ilk abkant presini ve giyotin makasını yaptırarak kendi imalatına yönelik sac kesim ve bükümü işlerini yapmaya başlamıştır. Daha sonraki yıllarda değişen piyasa koşulları gereği ve hızla ilerleyen otomotiv sektöründen dolayı yatırımlarını piyasaya yönelik sac satış kesim bükümü ve imalatçılara yönelik yarı mamül üretimine yoğunlaşmıştır. 2001 yılında kurumsallaşma çalışmalarının başlangıcı olarak şirketleşmiş ve Önder Metal Makina İnşaat San. Tic. A.Ş. unvanını almıştır. Aynı yıl içerisinde 1000 m2 kapalı alana sahip yeni işyerini şirket merkezi olarak ve ikinci el makine alım satımı işini yapmak için faaliyete başlatmıştır. Yine aynı yıl içerisinde bölgenin en gelişmiş sac işleme fabrikasını kurmak için toplam 20.000 m2‘lik alanda ve 4 binadan oluşan tesislerin inşaatlarına başlamış, 2004 yılına gelindiğinde ise hedeflenen bina yatırımlarını tamamlamıştır. 2006 yılında da hedeflenen sektörlerde üretim yapan imalatçıların ihtiyacı olan özellikle yüksek mukavemetli ve aşınma direnci yüksek saclar ile diğer tüm kalite sacların, üretim prosesi ve tekniğine en uygun şekilde işlenebilmesi için bölgenin en modern ve bu özel proseslerin yüksek hassasiyette yapılabilmesine imkan sağlayan; teknik ve teknolojik donanıma sahip, en yüksek kapasiteli makine teçhizat ve ekipman yatırımlarını gerçekleştirmiştir.
Adres
HOROZLUHAN MAH.TIRSAN SANAYİ SELÇUK CADDESİ NO: 191 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Dorse, Açık Profil Kaporta
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Dorse, Açık Profil Kaporta

Bu firmanin profili toplamda 737 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 22
  • Toplam : 737
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.