MASİVA GIDA BESİCİLİK METAL VE AMBALAJ İMALAT SANAYİ LTD.ŞTİ.
Masiva Gıda Besicilik Metal ve Ambalaj İmalat San.Ltd. Şti. 1970 yılında kurulmuştur. 1970 ve 2000 yılı arasında sanayi içinde cıvata ve otomotiv parçası üretimi yapmıştır. 2000 yılından sonra basınçlı sulama boruları için sac ve alüminyumdan malzemeler üretmeye başlamıştır. 2008 yılında fabrikamız 1500 m2 lik alana taşınmıştır. Masiva Metal 2008 yılında ISO9001:2000 Kalite Belgesi Almıştır.
Adres
BÜSAN 4 ÖZEL ORGANİZE SANAYİ 10723.SOKAK NO: 5 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Alüminyum Ve Sac Kesim Büküm Ve Şekillendirme İşleri
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Alüminyum Ve Sac Kesim Büküm Ve Şekillendirme İşleri

Bu firmanin profili toplamda 874 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 13
  • Son 30 Gün : 27
  • Toplam : 874
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.