KOCAŞAHİN DEMİR TİCARET İNŞAAT SANAYİ LTD.ŞTİ.
Firmamız Kocaşahin Demir 1982 yılında büyük umutlar ve hedefler doğrultusunda kurulmuş olup demir çelik ve sac sektöründe faaliyet göstermektedir. Ürün çeşitlerimiz ithal profiller, lama silme demiri, inşaat demiri NPU-NPI, köşebent çeşitleri galvaniz sac, siyah sac, platine sac. Baklavalı ve genişletilmiş saclar kısacası her türlü metal ürünün çeşitlerini satmaktayız. Üründe kalite ve satışta dürüstlük bizim için bir ilkedir. Bu konuda azami gayret sarfetmekteyiz. Kaliteden asla taviz vermeden, sadece satış öncesi değil satış sonrası da pazarladığımız ürünlerin her zaman arkasında durarak sizlerin güvenini kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yoğun rekabet ortamının hakim olduğu günümüz iş dünyasında müşterilerimize en kaliteli ürünü, en ucuza temin etmeyi prensip edinmiş, böylece müşterilerimizin rekabet şansını artırmasına yardımcı olmuştur. Hedefimiz; şu anda satışını yaptığımız Türkiye'nin tüm bölgelerine yeni satış birimleri kurarak, ucuz ve kaliteli mamullerin tüm yurdumuza daha yaygın ve daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak, dahada önemlisi şu anda satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin üretimini yaparak ihracat yolu ile ülkemize döviz girdisi sağlamaktır.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ KOSGEB CADDESİ NO: 70 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Sac, Demir Kesme,Şekillendirme
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Sac, Demir Kesme,Şekillendirme

Bu firmanin profili toplamda 1156 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 2
  • Son 30 Gün : 18
  • Toplam : 1156
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.