İLHAMİ TOPLUK-TOPLUK ÇELİK DÖVME VE KALIP SANAYİ
Metal Kesim Sektöründe faaliyet göstermektedir. Cnc Plazma kesim, Cnc Oksi kesim ve Platin kesim işini günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde, makina parkındaki teknolojik makinalar aracılığıyla hatasız ve sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir. Firmamız; metal sektöründe, metal kesme işine " TOPLUK METAL" kalitesiyle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur. Topluk Metal; Yüksek teknolojiye sahip makineleri ve akılcı üretim performansı ile en iyi hizmeti sunmaktadır. Tesisimizde, yoğun ve detaylı testlerin uygulanması ile oluşan yeni nesil üretim makineleri kullanılmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla makine parkurunu genişletmiştir.
Adres
ANADOLU SANAYİ SİTESİ LALESARAY SK. NO: 23 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Platine Kesim
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Platine Kesim

Bu firmanin profili toplamda 886 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 5
  • Son 30 Gün : 14
  • Toplam : 886
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.