DOĞAN BORU PROFİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
01.01.1979 tarihinde Konya-Larende Caddesi'nde HALİT TUNÇ tarafından kurulmuş olup ticari faaliyetlerine başlamıştır. Halen GEBZE - DİLOVASI Organize Sanayi Bölgesi'nde 9000 metrekare açık, 5000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde; 0.30 - 3.00 mm arası soğuk sac boy kesim hattı, 1.50 - 6.00 mm arası sıcak sac boy kesim hattı, 6.00 - 20.00 mm arası sıcak kalın sac boy kesim hattı, olmak üzere 4 adet rulo boy kesim hattı ile yurdumuzun çelik sac endüstrisinin hizmetindedir. Bu önemli hizmetle birlikte şirketimiz 1500 mm genişliğinde 1.00 mm'den başlayarak 5.00 mm'e kadar her türlü en, boy ölçülerinde ve çeşitli dilim aralıklarında BAKLAVA ve PETEK desenli GENİŞLETİLMİŞ METAL de üretmektedir. Yassı metallerden, Erdemir ürünleri başta olmak üzere ithal sac ve her çeşit metal boru, her tip profilden hadde mamüllerine uzanan geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiştir. Dünya standartlarında, uluslararası normlara uygun ve gerekli kalite belgelerini taşıyan yerli ve ithal ürünleri ayrıca müşteri talebi ile şekillenen özel üretim boru, profil ve sacları metal sektörünün hizmetine sunmaktadır. Misyonumuz, gelişmiş ülkelerde lokomotif sektörün metal sektörü olduğunun bilincinde olarak, metal sektöründe toplam kalitenin yükselmesine katkıda bulunmaktır. Şirketimiz çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru büyümesini gerçekleştiren, ülke kalkınmasına ve toplumun refahına katkıda bulunmayı ve metal sektörünün önde gelenlerinden olmayı hedef olarak seçmiştir.
Adres
BÜSAN ORG. SAN.BÖL. KOSGEB CAD. 3.SOKAK NO:21 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
 • » Sac Kesim , Büküm
 • » genişletilmiş metal
 • » DELİKLİ SAÇ
 • » plazma kesim
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
 • Sac Kesim , Büküm

 • genişletilmiş metal

  0,30 ile 5 mm arası genişletilmiş metal
 • DELİKLİ SAÇ

  2 MM - 35 MM DELİKLİ SAC İMALATI
 • plazma kesim

  hassas plazma kesim
Bu firmanin profili toplamda 1316 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
 • Bugün : 1
 • Son 7 Gün : 8
 • Son 30 Gün : 35
 • Toplam : 1316
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.