DEV ÇELİK DEMİR HIRDAVAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Firmamız Türk ekonomisinin temel taşlarından olan otomotiv yan sanayi ve makine imalat sanayisinin dünya markaları arasında yerini alabilmesi ancak kaliteli üretim ve buna bağlı olan kaliteli hammaddelerin kullanımıyla mümkün olacağı inancındayız. Ayrıca kalitesinden ödün vermeyen Asil Çelik A.Ş. – Çemtaş A.Ş. – Mke Çeliksan A.Ş. fabrikalarının ürünleri ile kalitesine güvendiğimiz endüstriyel malzemelerinin de satışını yapmaktadır. Yapılan işin öneminin ve hassasiyetinin bilincinde olan uzman kadromuz 1983 yılından günümüze dek aynı amaçta hizmet vermiş ve vermeye devam edecektir.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ KOSGEB CAD. NO: 74 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Çelik,Pirinç,Bronz Malzeme,Kesim , Şekillendirme
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Çelik,Pirinç,Bronz Malzeme,Kesim , Şekillendirme

Bu firmanin profili toplamda 1584 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 3
  • Son 30 Gün : 29
  • Toplam : 1584
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.