DELER DEMİR TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ.
"Deler Demir 1980 yılında Mehmet Nuri Deler tarafından demirciler sanayisinde kurulmuştur. Şu an halen 1. Organize sanayi bölgesi Horozluhan mahallesindeki açık 2200 m2, kapalı 1365 m2 alana sahip iş yerinde faaliyetine devam etmektedir. Ayrıca 2. organize sanayi bölgesinde 4200 m2 arsa içerisinde yer alan 3000 m2 kapalı alan deposu ile müşterilerinin ihtiyacına kısa sürede cevap vermektedir. Deler Demir Tic. ve San. Ltd. Şti. sac, demir, profil, npu, npi, boru, lama, köşebenet ve demir çeşitlerinin perakende ve toptan satışı ile müşterilerine hizmet vermektedir."
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İSTİKAMET CAD. NO: 37 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Saç İşleri, Profil
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Saç İşleri, Profil

Bu firmanin profili toplamda 765 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 2
  • Son 30 Gün : 24
  • Toplam : 765
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.