BÜYÜK ENES METAL SANAYİ A.Ş.
Büyük Enes Metal Sanayii A.Ş 1987 yılında çok mütevazi şartlarda sektöre adımını attı. Saç kesim ve büküm işleri yaparken, 2000 yılında platine işleme ve Konya\'da ilk defa plazma kesim ve malzemeli satışa yöneldi. Bu atılım firmamıza olan güveni arttırdığı gibi, Konya\'da metal işleme kalitesine büyük katkı sağlamıştır. 2004 yılında 4500 ton metal işleyen firmamızın 2005 yılı hedefi 7000 tondur. İş kapasitesi ve makine parkı itibariyle sektörün büyükleri arasında yer alan Büyük Enes Metal, bugün itibariyle 4 adet CNC oksijenle kesim, 3 adet plazma kesim makinelerine sahiptir. Bunlara ilave olarak 15 mm kalınlıkta 6 metre boyunda saç kesebilen giyotin makas ve 15 mm kalınlıkta 6 metre boyunda büken apkant presle makine parkını daha da zenginleştirmiştir. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ilke edinen firmamızın hedefi lazer kesim, pançla kesim ve delikli saç imalatı için gerekli alt yapıyı hazırlayarak sürekli yenilenmek ve hergün daha iyiye gitmenin mutluluğunu yaşamaktır.
Adres
HOROZLUHAN DİKİLİTAŞ MAH. ÖZGE SK.NO: 29 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Saç Bükme, Şekillendirme, Kesim İşleri, Çelik Kapı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Saç Bükme, Şekillendirme, Kesim İşleri, Çelik Kapı

Bu firmanin profili toplamda 1155 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 8
  • Son 30 Gün : 30
  • Toplam : 1155
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.