BAĞDAŞ METAL VE AĞAÇ İŞLERİ SANAYİ A.Ş.
    1980'1erde Konya 1. Organize Sanayi Bölgesinde 27 .000 m2 açık 4.000 m2 kapalı alanda, binlerce çeşit alüminyum profil Üfetimine başlayan Bağdaş A.Ş. alanında ilk olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.  Geniş ürün yelpazesiyle özel hassas alaşımlı standart ve sanayilik Üretim yapan Bağdaş A.Ş. gelişen teknolojiyi yakından takip ederek bünyesinde oluşturduğu Ar-ge ile sizlere en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindedir.
Adres
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ASLIM SK. NO: 2 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Alüminyum Doğrama,Alüminyum Profil, Güneş Kollektörleri
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Alüminyum Doğrama,Alüminyum Profil, Güneş Kollektörleri

Bu firmanin profili toplamda 1953 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 3
  • Son 7 Gün : 16
  • Son 30 Gün : 53
  • Toplam : 1953
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.