KURŞUNEL KALIP LTD
Kurşunel kalıp 1985 yılında Yönetim Kurulu başkanımız Hasan Kurşunel tarafından Konya da 25 m2 alanda 2 kişi ile başlamış olup, şu anda seçkin firmalarla, gelişen teknolojiyi takip ederek kaliteyi temsil eden bir marka haline gelmiştir. Kurşunel kalıp teknolojik altyapısını her geçen gün güçlendirerek, geniş tezgâh parkı ile 2000 m2 kapalı alana sahip modern fabrikasında, değişik sektörlerde seçkin firmalara sac metal Progressive kalıplar ve kaynak konstrüksiyonlu boyalı sac parçaların imalatına devam etmektedir. Kaliteli ve sistemli bir şekilde çalışmamızın müşterilerimizin bizi tercihindeki en büyük sebep olduğuna inanıyoruz. Ve biz inanıyoruz ki; yalnızca var olmak yeterli değil. Gelişerek büyümenin gerekliliğini biliyoruz. İşte bu bilinçle kaliteli ve sistemli çalışmamızı 2004 yılında ISO 9001:2000 kalite belgesi ile tescillemiş bulunuyoruz. Uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübemizi Unigraphıcs Cad Cam Prograsive Dıe, Catıa V5 R18 Cad, Autoform Forming Reality, Job Dispo Mrp-Erp gibi otomotiv devlerinin kullandığı Cad-Cam, analiz ve bilgisayar destekli planlama programları ile birleştirmek, hızımızın ivmesini sürekli artırmaktadır. Bu ekipman ve tecrübeye sahip arge kadromuz sürekli ve gelişen bir sistem ile yeni ürün tasarımlarına devam etmektedir.
Adres
BÜSAN ÖZEL ORG. SANAYİ BÖL. KOSGEB CAD. 4.SOK. NO:61 KARATAY/KONYA
Markalar
KUKAMET KUKA METAL
Kalite belgesi
ISO 9001:2008
 • » Madeni Kalıp İmali, Pres İşleri
 • » TOGGLE CLAMP
 • » TRAKTÖR PARÇALARI - KAMYON PARÇALARI - MAKİNA PARÇALARI
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
 • Madeni Kalıp İmali, Pres İşleri

 • TOGGLE CLAMP

 • TRAKTÖR PARÇALARI - KAMYON PARÇALARI - MAKİNA PARÇALARI

  TRAKTÖR PARÇALARI - KAMYON PARÇALARI - MAKİNA PARÇALARI
Bu firmanin profili toplamda 1281 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
 • Bugün : 1
 • Son 7 Gün : 8
 • Son 30 Gün : 25
 • Toplam : 1281
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.