ARI METAL DÖVME VE MAKİNA İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
1986 yılında ilk temelleri atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada Uzay Çatı,İnşaat,İş Makinaları ve Otomotiv sektörlerine yönelik müşteri beklentileri doğrultusunda kalıp tasarımı,dövme ve talaşlı imalat üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürüten ARIMETAL,hızlı bir gelişme trendiyle sektöründe son derece köklü ve kurumsal bir gelişim süreci içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 40.000 m2 açık 6.000 m2 kapalı fabrika sahasında 200 gr dan-50 kg kadar parçayı dövebilme yeteneğine sahip ARIMETAL,21 yılı aşkın üretim serüvenini konusunda profesyonel çalışan kadrosuyla Toplam Kalite Anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden sevkiyata,teknelojik standartlardan çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak görmektei, tüm üretim proseslerinde son derece gelişmiş ve uluslar arası akreditasyona sahip bir süreci başarıyla uygulamaktadır. Müştei odaklı yaklaşımımızla kendi sektörümüzde vazgeçilmez bir işletme anlayışını ortaya koymak.Kurumsal gelişimimizi bireysel gelişimlerle birleştirerek toplam kalite anlayışı içerisinde tüm süreçleri bir bütün olarak görmek ve tüm birimleriyle gelişen süreci başarıyla uygulamak.Sektörümüzde önümüzdeki dönemde ülkemizin adını uluslararası pazarlarda en üstlere çıkarmak.
Adres
3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 8.SOKAK NO: 25 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Oto Yedek Parça, Debriyaj Balatası
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Oto Yedek Parça, Debriyaj Balatası

Bu firmanin profili toplamda 1085 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 21
  • Toplam : 1085
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.