MURAT ÇANKIRLI İNŞAAT MAKİNA GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Firmamızın kuruluşunu 2001 yılında gerçekleştirdik. Sektörde belli bir süre yurtdışından temin ettiğimiz ürünlerin, Türkiye pazarındaki satış ve uygulamasın da faaliyet gösterdik. Kalitemiz, hızımız, ekip çalışmamız ve garantimiz ile büyüyen referanslarımız, son yıllarda yatırıma ve kurumsal kimlik çalışmalarına ağırlık vermemizi sağladı. Türkiye’nin de, enerji uzmanları tarafından dünyanın en hızlı gelişen on pazarından biri olarak gösterilmesi, bizlerin de paslanmaz çelik ürünlerini kapsayan bu sektöre yatırım yapmamızı teşvik etmiştir. Şu an 3750 m2 lik fabrika alanımızda üretim yapmaktayız. Amacımız, Yeni teknolojiler ile güvenilir ve yüksek kalite seviyelerine ulaşmak için durmaksızın çaba harcayan bir üretici olmak ve buna bağlı olarak hızlı, güçlü ve yenilik geleneğine sahip bir pazarlama ağı kurmaktır. Bu da; ticari ve sınaî olarak, şirket, çalışanları ve müşterilerimiz için yeni fırsatlar oluşturacaktır. Yeni teknolojiler ile üretilen ürünlerimizin piyasaya güvenle sunulacaktır. Önceliğimiz şu anda tüm dünyanın kullanmakta olduğu teknoloji ile üretilen ürünlerin aynı anda Türkiye de üretmek ve müşterilerimiz beğenisine ve Türk halkının istifadesine sunmaktır. Türkiye'deki Doğalgaz ve havalandırma sektöründe sürekli gelişmeyi hedefleyen SOLİNOX mevcut ve yeni inşa edilecek yapılarda yaşam standartlarını yükseltmeyi, yaşanılan yerlerin güvenliğini ve konforunu artırmayı, dayanıklılığını ve ömrünü uzatmayı amaç edinmiştir. Müşterilerinin teknik danışmanı ve çözüm ortağı olmayı benimseyen, sorunlara ve ihtiyaçlara birlikte çıkış yolu arayan SOLİNOX kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Solinox markası olarak, üretmiş olduğumuz tüm ürünlerimizi Avrupa standartlarına uygun belgelendirme çalışmalarımız bitmiştir.CE-EN 1856-1 / 2 ve ISO 9001:2000 belgelerimizi almış bulunmaktayız.
Adres
KARATAY SANAYİ SİTESİ PERŞEMBE PAZARI KÖPRÜ SK.NO: 33 SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Doğalgaz Bacaları, Havalandırma Kanalları
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Doğalgaz Bacaları, Havalandırma Kanalları

Bu firmanin profili toplamda 996 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 4
  • Son 30 Gün : 20
  • Toplam : 996
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.