DURSAN ISITMA HAVALANDIRMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Firmamız 1977 yılında, Meram Sanayinde 400 m² ‘lik bir atölyede, DURSAN KAZAN ve TESHİN CİHAZLARI SANAYİ adı altında Mehmed DURANSOY tarafından kurulmuş, 1978 yılında Mustafa DURANSOY ortak olarak iştirak etmiştir. Firmamız hizmetine kalorifer kazanı imalatı ile başlamıştır. 1982 yılında aynı sanayide 800 m² ‘lik başka bir atölyeye geçilmiştir. 1986 yılında imalatımıza TSE alınmış ve bu tarihten sonra kazanlarımız TS 497 standardına göre üretilmeye başlanmıştır. Daha sonraki yıllarda ürün yelpazemiz sürekli genişletilerek imalatlarımıza; yakıt depoları, petrol tankları, kat kaloriferleri, eşanjörler, boylerler ve termobloklar ilave edilmiştir. Ürün gamındaki bu genişlemeyle beraber, ev ve apartman ısıtmasından fabrika, cami, spor salonu, düğün salonu gibi geniş ve yüksek mekanlarında ısıtma ve havalandırmasına başlanmıştır. Ayrıca halı kurutma, tuz ve bulgur kurutma, boya fırınları gibi endüstriyel tesisler kurulmuştur.
Adres
VATAN CADDESİ DEVRİM SİT. ALTI NO: 25/A SELÇUKLU KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Kalörifer Kazanları,Brülör , Akaryakıt Tankları
  • » ISITMA HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ; DOĞALGAZ KAZANI, BOYLER, İMBİSAT DEPOSU, HİDROFOR, ASPİRATÖR, FAN, HAVALANDIRMA KANALI
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Kalörifer Kazanları,Brülör , Akaryakıt Tankları

  • ISITMA HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ; DOĞALGAZ KAZANI, BOYLER, İMBİSAT DEPOSU, HİDROFOR, ASPİRATÖR, FAN, HAVALANDIRMA KANALI

    ISITMA HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ; DOĞALGAZ KAZANI, BOYLER, İMBİSAT DEPOSU, HİDROFOR, ASPİRATÖR, FAN, HAVALANDIRMA KANALI
Bu firmanin profili toplamda 904 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 25
  • Toplam : 904
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.