ÇAĞSAN ISI MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Yapı Elemanları ve iklimlendirme sektöründe yaklaşık yirmi yılın verdiği tecrübeye sahip firmamız yolculuğuna 1989 yılında başlamıştır.İlk etapta ısıtma , soğutma , havalandırma alanında proje ve taahhüt uygulamarıyla kurumsal olarak faaliyet gösteren firmamız yapı elemanları alanında da oldukça yol kat etmiştir. Çağsan , her geöen gün gelişen teknolojiyle paralel olarak insanların değişen ihtiyaçlarını da göz önüne alarak özellikle zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz mekanlar için plastik havalandırma ürünleri tasarlamıştır.Bu ürünlerle hem hayatı kolaylaştırmayı , hem sağlıklı yaşamayı , hem de ekonomik olmayı hedeflemiştir. Havalandırmadan , ısıtmaya; iklimlendirmeden , yapı elemanlarına kadar çok çeşitli ürün kategorisine sahip ÇAĞSAN , 17 yıldır sektörüne yeni ürünler kazandırmıştır.MenfezLife , AnemostadLife , DamperLife , Transfer MenfezLife , Gemici Anemostad Life , PanjurLife , FiltreLife , ExtraLife , StopLife ve diğer ısıtma - soğutma - havalandırma ürünleri ile sektörünün tanınmış markasıdır.En son teknolojiyi kullanarak , en modern şekilde üretim yapan Çağsan , ısıtma ve havalandırma konusunda yurt içi ve yurt dışında önemli referanslara sahiptir. Çağsan ailesi , 17 yıldır onlarca ürün çeşidi , tüm yurt çapında onlarca araçtan oluşan satış filosu , binlerce satış noktasından oluşan gelişmiş dağıtım ağı , düzenli ar - ge çalışmaları , yaptığı ihracatları ve her geçen gün büyüyen ciro ve uzman personel sayısı ile sektörde marka haline gelmiştir. Çağsan , müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışan bir şirkettir.Yeni üstün kaliteli ve faydalı model ürünleri arayışı içinde olan "kalite" felsefesini benimseyen ÇAĞSAN ailesi müşteri odaklı pazarlama anlayışını kendisine ilke edinmiştir.
Adres
F.ÇAKMAK MAH.KONSAN SANAYİ SİTESİ DARBAZ SK. NO: 5 KARATAY KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Isıtma,Havalandırma, Klima
  • » PLASTİK BANYO IZGARA
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Isıtma,Havalandırma, Klima

  • PLASTİK BANYO IZGARA

    PLASTİK BANYO IZGARA
Bu firmanin profili toplamda 1380 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 2
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 29
  • Toplam : 1380
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.