CEMİL BOZKURT ISI SAN.VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Cemil Bozkurt Isı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1962 yılında Ankara’da ısıtma sektöründe faaliyete başlamış ve bu tarihten itibaren Türkiye’nin birçok ilinde hizmette bulunarak büyük projelere imza atmıştır. 1972’de Konya’ya ilk brülör, kat kaloriferi, hidrofor, klima tesisatı, güneş enerjisi, dalgıç pompa, su arıtma cihazları, merkezi ve ferdi ısıtma sistemleri ve satış sonrası hizmetleri vermiş ve bu alandaki pazarın büyümesiyle, 1972 yılında kalıcı olarak Konya’da hizmet vermeye başlamıştır. Mekanik tesisat konusunda verdiği hizmetlerde sağladığı başarılar ile gün geçtikçe alanında ilerleme kaydetmiş ve bu sektörde adını ilk sırada duyurmayı başarmıştır. Şirketimiz halen, doğalgaz tesisatı, ısıtma, soğutma, havalandırma tesisatları, su arıtma sistemleri, proje, montaj, satış ve taahhüt alanlarında faaliyet göstermektedir. Amacımız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, daha kaliteli tesisatlarla, daha güzel eserlere imza atmaktır. Eserlerimizi sizlerle buluşturmak dileğiyle…
Adres
SULTANŞAH CADDESİ BELEDİYE İŞHANI NO: 46/C MERKEZ KONYA
Markalar
Kalite belgesi
  • » Akaryakıt Tankı, Kalorifer Kazanı
Firmaya Mesaj Gönder
Ürünler
  • Akaryakıt Tankı, Kalorifer Kazanı

Bu firmanin profili toplamda 1075 kez incelenmis.
-16.08.2010 tarihinden bu yana-
  • Bugün : 1
  • Son 7 Gün : 6
  • Son 30 Gün : 26
  • Toplam : 1075
Döviz Kuru
Dolar Alış
:

Dolar Satış
:

Euro Alış
:

Euro Satış
:

Bu site, en iyi 1024x768 çözünürlükte Mozilla Firefox, Internet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda izlenir.


www.een.kso.org.tr Avrupa İşletmeler Ağı Konya web sitesidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere gerekli dikkat gösterilmiş olmakla birlikte, yayımlanan bilgilerde eksikler, hatalar ve güncelliğini yitirmeler olabilir.Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak üzere her türlü çaba gösterilmiş olmasına karşın, bu bilgilere dayanarak herhangi bir girişimde bulunulmadan önce gerekli teknik destek alınmalıdır.  Bu web sitesi, mali, hukuki vb. diğer konularda alınabilecek profesyonel danışmanlık hizmeti yerine kullanılmamalıdır. Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası bu bilgilerdeki herhangi bir hata veya eksiklik veya bu bilgilerin kullanılması sonucunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.
Avrupa İşletmeler Ağı Konya & Konya Sanayi Odası tarafından hazırlanıp bu sitede yayınlanan bilgiler, web sitesi kaynak gösterilmek kaydı ile yayınlanabilir.